LQM18DH6R8M70L
Numărul produsului DigiKey
490-LQM18DH6R8M70LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-LQM18DH6R8M70LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-LQM18DH6R8M70LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQM18DH6R8M70L
Descriere
FIXED IND 6.8UH 330MA 960 MOHM
Descriere detaliată
6.8 µH Ecranat Multistrat Inductor 330 mA Max. 960mOhm 0603 (1608 metric) –
Modele EDA/CAD
LQM18DH6R8M70L Modele
Frecvență - Auto-rezonanță
40MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,037" (0,95mm)
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 960mOhm