LQM18DH220M70L
Numărul produsului DigiKey
490-LQM18DH220M70LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-LQM18DH220M70LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-LQM18DH220M70LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQM18DH220M70L
Descriere
FIXED IND 22UH 10MA 3.12 OHM SMD
Descriere detaliată
22 µH Ecranat Multistrat Inductor 10 mA Max. 3,12Ohm 0603 (1608 metric) –
Modele EDA/CAD
LQM18DH220M70L Modele
Frecvență - Auto-rezonanță
15MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Curent - Saturație (Isat)
50mA
Înălțime - Montat (Max)
0,037" (0,95mm)
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 3,12Ohm