LQM18DH100M70L
Numărul produsului DigiKey
490-LQM18DH100M70LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-LQM18DH100M70LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-LQM18DH100M70LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQM18DH100M70L
Descriere
FIXED IND 10UH 300MA 1.37 OHM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Ecranat Multistrat Inductor 300 mA Max. 1,37Ohm 0603 (1608 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LQM18DH100M70L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Q la frecvență
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
32MHz
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Tip
Multistrat
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
0603
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,037" (0,95mm)
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 1,37Ohm