LQH2MCN6R8M52L
Numărul produsului DigiKey
490-4989-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-4989-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-4989-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQH2MCN6R8M52L
Descriere
FIXED IND 6.8UH 285MA 1.6 OHM
Descriere detaliată
6.8 µH Fără ecranare Miez cu tambur, înfășurat Inductor 285 mA Max. 1,6Ohm 0806 (2016 metric)
Modele EDA/CAD
LQH2MCN6R8M52L Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 1,6Ohm
Frecvență - Auto-rezonanță
65MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,037" (0,95mm)