LQH2MCN180K02L
Numărul produsului DigiKey
490-8391-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-8391-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-8391-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQH2MCN180K02L
Descriere
FIXED IND 18UH 190MA 2.34 OHM
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
18 µH Fără ecranare Bobinat Inductor 190 mA Max. 2,34Ohm 0806 (2016 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LQH2MCN180K02L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 2,34Ohm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
35MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
0806 (2016 metric)
Toleranță
±10%
Pachet dispozitiv furnizor
0806 (2016 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,037" (0,95mm)