LQG15HN4N7C02D
Numărul produsului DigiKey
490-15088-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-15088-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-15088-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQG15HN4N7C02D
Descriere
FIXED IND 4.7NH 700MA 160 MOHM
Descriere detaliată
4.7 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 700 mA Max. 160mOhm 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
LQG15HN4N7C02D Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 160mOhm
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
6GHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 MHz
Toleranță
±0,2nH
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Valoare nominală curent (Amp)
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)