LQG15HN2N7S02D | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | LQG15HN2N7S02D |
Descriere | FIXED IND 2.7NH 800MA 100 MOHM |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2.7 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 800 mA Max. 100mOhm 0402 (1005 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | LQG15HN2N7S02D Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 100mOhm |
Prod. | Q la frecvență 8 la 100MHz |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță 6GHz |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Tip Multistrat | Frecvență inductanță - Test 100 MHz |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie 0402 (1005 metric) |
Toleranță ±0,3nH | Pachet dispozitiv furnizor 0402 (1005 metric) |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm) |
Curent - Saturație (Isat) – | Înălțime - Montat (Max) 0,022" (0,55mm) |