LQG15HN2N7S02D
Numărul produsului DigiKey
490-1078-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-1078-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-1078-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQG15HN2N7S02D
Descriere
FIXED IND 2.7NH 800MA 100 MOHM
Descriere detaliată
2.7 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 800 mA Max. 100mOhm 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
LQG15HN2N7S02D Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 100mOhm
Prod.
Q la frecvență
8 la 100MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
6GHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 MHz
Toleranță
±0,3nH
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)