LQG15HN2N2S02D
Numărul produsului DigiKey
490-1077-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-1077-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-1077-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQG15HN2N2S02D
Descriere
FIXED IND 2.2NH 900MA 90 MOHM
Descriere detaliată
2.2 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 900 mA Max. 90mOhm 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
LQG15HN2N2S02D Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 90mOhm
Prod.
Q la frecvență
8 la 100MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
6GHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 MHz
Toleranță
±0,3nH
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)