LQG15HN1N2S02D
Numărul produsului DigiKey
490-1074-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-1074-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-1074-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQG15HN1N2S02D
Descriere
FIXED IND 1.2NH 1A 80 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.2 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 1 A Max. 80mOhm 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LQG15HN1N2S02D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 80mOhm
Prod.
Q la frecvență
8 la 100MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
6GHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Multistrat
Frecvență inductanță - Test
100 MHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Toleranță
±0,3nH
Pachet dispozitiv furnizor
0402 (1005 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)