KRM55WR71H226MH01K
Numărul produsului DigiKey
490-5785-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5785-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-5785-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KRM55WR71H226MH01K
Descriere
CAP CER 22UF 50V X7R SMD
Descriere detaliată
22 µF ±20% 50V Condensator ceramic X7R SMD stivuit, Derivație J 2
Modele EDA/CAD
KRM55WR71H226MH01K Modele
Pachet/cutie
SMD stivuit, Derivație J 2
Mărime/Dimensiune
0,240" L x 0,209" l (6,10mm x 5,30mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,264" (6,70mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C