KRM55QR71J106KH01K
Numărul produsului DigiKey
490-5781-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5781-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-5781-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KRM55QR71J106KH01K
Descriere
CAP CER 10UF 63V X7R SMD
Descriere detaliată
10 µF ±10% 63V Condensator ceramic X7R SMD, Derivație J
Modele EDA/CAD
KRM55QR71J106KH01K Modele
Pachet/cutie
SMD, Derivație J
Mărime/Dimensiune
0,240" L x 0,209" l (6,10mm x 5,30mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,154" (3,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C