KRM55QR71H106KH01K
Numărul produsului DigiKey
490-5780-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5780-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-5780-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KRM55QR71H106KH01K
Descriere
CAP CER 10UF 50V X7R SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF ±10% 50V Condensator ceramic X7R SMD, Derivație J
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KRM55QR71H106KH01K Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Tip montare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
SMD, Derivație J
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,240" L x 0,209" l (6,10mm x 5,30mm)
Capacitanță
Înălțime - Montat (Max)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,154" (3,90mm)
Tensiune - Nominală
Spațiu între derivații
Coeficient de temperatură
Stil derivații
Derivație J
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C