KRM55QR71H106KH01K | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | KRM55QR71H106KH01K |
Descriere | CAP CER 10UF 50V X7R SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 µF ±10% 50V Condensator ceramic X7R SMD, Derivație J |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | KRM55QR71H106KH01K Modele |
Categorie | Valori nominale – |
Prod. | Aplicații |
Serie | Tip montare |
Stare piesă Activ | Mărime/Dimensiune 0,240" L x 0,209" l (6,10mm x 5,30mm) |
Capacitanță | Înălțime - Montat (Max) – |
Toleranță ±10% | Grosime (Max) 0,154" (3,90mm) |
Tensiune - Nominală | Spațiu între derivații – |
Coeficient de temperatură | Stil derivații Derivație J |
Temperatură de funcționare -55°C – 125°C | Număr produs de bază |