KCM55WR71E476MH01K
Numărul produsului DigiKey
490-5830-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5830-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-5830-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KCM55WR71E476MH01K
Descriere
CAP CER 47UF 25V X7R SMD
Referință client
Descriere detaliată
47 µF ±20% 25V Condensator ceramic X7R SMD stivuit, Derivație J 2
Modele EDA/CAD
KCM55WR71E476MH01K Modele
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Pachet/cutie
SMD stivuit, Derivație J 2
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,240" L x 0,209" l (6,10mm x 5,30mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,264" (6,70mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C