KCM55TR72A106MH01K
Numărul produsului DigiKey
490-5837-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5837-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-5837-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KCM55TR72A106MH01K
Descriere
CAP CER 10UF 100V X7R SMD
Descriere detaliată
10 µF ±20% 100V Condensator ceramic X7R SMD stivuit, Derivație J 2
Modele EDA/CAD
KCM55TR72A106MH01K Modele
Pachet/cutie
SMD stivuit, Derivație J 2
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,240" L x 0,209" l (6,10mm x 5,30mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,197" (5,00mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C