KCM55QR7YA176KH01K
Numărul produsului DigiKey
490-5828-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5828-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-5828-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KCM55QR7YA176KH01K
Descriere
CAP CER 17UF 35V X7R SMD
Descriere detaliată
17 µF ±10% 35V Condensator ceramic X7R SMD, Derivație J
Modele EDA/CAD
KCM55QR7YA176KH01K Modele
Pachet/cutie
SMD, Derivație J
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,240" L x 0,209" l (6,10mm x 5,30mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,154" (3,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C