KCM55LR72A475KH01K
Numărul produsului DigiKey
490-5835-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5835-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-5835-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KCM55LR72A475KH01K
Descriere
CAP CER 4.7UF 100V X7R SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µF ±10% 100V Condensator ceramic X7R SMD, Derivație J
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KCM55LR72A475KH01K Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
SMD, Derivație J
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,240" L x 0,209" l (6,10mm x 5,30mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,118" (3,00mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C