GRM32ER60G227ME05L
Numărul produsului DigiKey
490-13975-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-13975-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-13975-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM32ER60G227ME05L
Descriere
CAP CER 220UF 4V X5R 1210
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 µF ±20% 4V Condensator ceramic X5R 1210 (3225 metric)
Modele EDA/CAD
GRM32ER60G227ME05L Modele
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,110" (2,80mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C