GRM32EC80E227ME05K
Numărul produsului DigiKey
490-GRM32EC80E227ME05KTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-GRM32EC80E227ME05KCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-GRM32EC80E227ME05KDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM32EC80E227ME05K
Descriere
CAP CER 220UF 2.5V X6S 1210
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 µF ±20% 2,5V Condensator ceramic X6S 1210 (3225 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GRM32EC80E227ME05K Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1210 (3225 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,110" (2,80mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C