GRM31CC80E227ME11L
Numărul produsului DigiKey
490-13965-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-13965-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-13965-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM31CC80E227ME11L
Descriere
CAP CER 220UF 2.5V X6S 1206
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 µF ±20% 2,5V Condensator ceramic X6S 1206 (3216 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GRM31CC80E227ME11L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Tip montare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Capacitanță
Înălțime - Montat (Max)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,075" (1,90mm)
Tensiune - Nominală
Spațiu între derivații
Coeficient de temperatură
Stil derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C