GRM21BZ7YA475ME15L
Numărul produsului DigiKey
490-GRM21BZ7YA475ME15LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-GRM21BZ7YA475ME15LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-GRM21BZ7YA475ME15LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM21BZ7YA475ME15L
Descriere
CAP CER 4.7UF 35V X7R 0805
Descriere detaliată
4.7 µF ±20% 35V Condensator ceramic X7R 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
GRM21BZ7YA475ME15L Modele
Serie
Rată defectare
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,057" (1,45mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C