GRM155R6YA105ME11D | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | GRM155R6YA105ME11D |
Descriere | CAP CER 1UF 35V X5R 0402 |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1 µF ±20% 35V Condensator ceramic X5R 0402 (1005 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | GRM155R6YA105ME11D Modele |
Serie | Tip montare |
Stare piesă Activ | Mărime/Dimensiune 0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm) |
Capacitanță | Înălțime - Montat (Max) – |
Toleranță ±20% | Grosime (Max) 0,024" (0,60mm) |
Tensiune - Nominală | Spațiu între derivații – |
Coeficient de temperatură | Stil derivații – |
Temperatură de funcționare -55°C – 85°C | Număr produs de bază |