GRM155R61A106ME11D
Numărul produsului DigiKey
490-GRM155R61A106ME11DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-GRM155R61A106ME11DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-GRM155R61A106ME11DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM155R61A106ME11D
Descriere
CAP CER 10UF 10V X5R 0402
Descriere detaliată
10 µF ±20% 10V Condensator ceramic X5R 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
GRM155R61A106ME11D Modele
Serie
Rată defectare
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,028" (0,70mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C