GRM155D80E475ME47D
Numărul produsului DigiKey
490-10016-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10016-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10016-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM155D80E475ME47D
Descriere
CAP CER 4.7UF 2.5V X6T 0402
Descriere detaliată
4.7 µF ±20% 2,5V Condensator ceramic X6T 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
GRM155D80E475ME47D Modele
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,024" (0,60mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C