GRM155D71A225ME15D
Numărul produsului DigiKey
490-10448-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10448-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10448-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM155D71A225ME15D
Descriere
CAP CER 2.2UF 10V X7T 0402
Descriere detaliată
2.2 µF ±20% 10V Condensator ceramic X7T 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
GRM155D71A225ME15D Modele
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C