GRM155C81E105KE11D
Numărul produsului DigiKey
490-10014-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10014-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10014-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM155C81E105KE11D
Descriere
CAP CER 1UF 25V X6S 0402
Descriere detaliată
1 µF ±10% 25V Condensator ceramic X6S 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
GRM155C81E105KE11D Modele
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C