GRM155C80J225KE95D
Numărul produsului DigiKey
490-10012-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10012-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10012-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM155C80J225KE95D
Descriere
CAP CER 2.2UF 6.3V X6S 0402
Descriere detaliată
2.2 µF ±10% 6,3V Condensator ceramic X6S 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
GRM155C80J225KE95D Modele
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C