GRM1555C1H102JA01D
Numărul produsului DigiKey
490-3244-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-3244-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-3244-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM1555C1H102JA01D
Descriere
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0402
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 pF ±5% 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GRM1555C1H102JA01D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Tip montare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Capacitanță
Înălțime - Montat (Max)
Toleranță
±5%
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Tensiune - Nominală
Spațiu între derivații
Coeficient de temperatură
Stil derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C