GRM033R71A103KA01D
Numărul produsului DigiKey
490-3194-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-3194-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-3194-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM033R71A103KA01D
Descriere
CAP CER 10000PF 10V X7R 0201
Descriere detaliată
10000 pF ±10% 10V Condensator ceramic X7R 0201 (0603 metric)
Modele EDA/CAD
GRM033R71A103KA01D Modele
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,013" (0,33mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C