GRM033R61C183KE84D
Numărul produsului DigiKey
490-10414-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10414-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10414-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM033R61C183KE84D
Descriere
CAP CER 0.018UF 16V X5R 0201
Descriere detaliată
0.018 µF ±10% 16V Condensator ceramic X5R 0201 (0603 metric)
Modele EDA/CAD
GRM033R61C183KE84D Modele
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,013" (0,33mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C