GRM033R60J225ME47D
Numărul produsului DigiKey
490-13225-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-13225-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-13225-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM033R60J225ME47D
Descriere
CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0201
Descriere detaliată
2.2 µF ±20% 6,3V Condensator ceramic X5R 0201 (0603 metric)
Modele EDA/CAD
GRM033R60J225ME47D Modele
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,015" (0,39mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C