GRM033R60G474ME90D | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | GRM033R60G474ME90D |
Descriere | CAP CER 0.47UF 4V X5R 0201 |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 0.47 µF ±20% 4V Condensator ceramic X5R 0201 (0603 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | GRM033R60G474ME90D Modele |
Serie | Tip montare |
Stare piesă Activ | Mărime/Dimensiune 0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm) |
Capacitanță | Înălțime - Montat (Max) – |
Toleranță ±20% | Grosime (Max) 0,013" (0,33mm) |
Tensiune - Nominală | Spațiu între derivații – |
Coeficient de temperatură | Stil derivații – |
Temperatură de funcționare -55°C – 85°C | Număr produs de bază |