GRM033C81E104ME14D
Numărul produsului DigiKey
490-10404-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10404-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10404-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM033C81E104ME14D
Descriere
CAP CER 0.1UF 25V X6S 0201
Descriere detaliată
0.1 µF ±20% 25V Condensator ceramic X6S 0201 (0603 metric)
Modele EDA/CAD
GRM033C81E104ME14D Modele
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,013" (0,33mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C