GRM033C80J683ME15D
Numărul produsului DigiKey
490-10398-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10398-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10398-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM033C80J683ME15D
Descriere
CAP CER 0.068UF 6.3V X6S 0201
Descriere detaliată
0.068 µF ±20% 6,3V Condensator ceramic X6S 0201 (0603 metric)
Modele EDA/CAD
GRM033C80J683ME15D Modele
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,013" (0,33mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C