GRM033C71C104ME14D
Numărul produsului DigiKey
490-10388-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10388-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10388-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM033C71C104ME14D
Descriere
CAP CER 0.1UF 16V X7S 0201
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF ±20% 16V Condensator ceramic X7S 0201 (0603 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GRM033C71C104ME14D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Tip montare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Capacitanță
Înălțime - Montat (Max)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,013" (0,33mm)
Tensiune - Nominală
Spațiu între derivații
Coeficient de temperatură
Stil derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C