GRM022D80G104ME15L
Numărul produsului DigiKey
490-10386-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10386-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM022D80G104ME15L
Descriere
CAP CER 0.1UF 4V X6T 01005
Descriere detaliată
0.1 µF ±20% 4V Condensator ceramic X6T 01005 (0402 metric)
Modele EDA/CAD
GRM022D80G104ME15L Modele
Pachet/cutie
01005 (0402 metric)
Mărime/Dimensiune
0,016" L x 0,008" l (0,40mm x 0,20mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,009" (0,22mm)
Coeficient de temperatură
Stil derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C