GRM022D80G104ME15L | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | GRM022D80G104ME15L |
Descriere | CAP CER 0.1UF 4V X6T 01005 |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 0.1 µF ±20% 4V Condensator ceramic X6T 01005 (0402 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | GRM022D80G104ME15L Modele |
Categorie | Valori nominale – |
Prod. | Aplicații |
Serie | Tip montare |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Pachet/cutie 01005 (0402 metric) |
Stare piesă Activ | Mărime/Dimensiune 0,016" L x 0,008" l (0,40mm x 0,20mm) |
Capacitanță | Înălțime - Montat (Max) – |
Toleranță ±20% | Grosime (Max) 0,009" (0,22mm) |
Tensiune - Nominală | Spațiu între derivații – |
Coeficient de temperatură | Stil derivații – |
Temperatură de funcționare -55°C – 105°C | Număr produs de bază |