GRM022C71A103KE01L
Numărul produsului DigiKey
490-GRM022C71A103KE01LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-GRM022C71A103KE01LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM022C71A103KE01L
Descriere
CAP CER 10000PF 10V X7S 01005
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10000 pF ±10% 10V Condensator ceramic X7S 01005 (0402 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GRM022C71A103KE01L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
01005 (0402 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,016" L x 0,008" l (0,40mm x 0,20mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,009" (0,22mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C