GQM1875C2E3R9BB12D
Numărul produsului DigiKey
490-11259-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-11259-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-11259-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GQM1875C2E3R9BB12D
Descriere
CAP CER 3.9PF 250V C0G/NP0 0603
Descriere detaliată
3.9 pF ±0,1pF 250V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
GQM1875C2E3R9BB12D Modele
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±0,1pF
Grosime (Max)
0,031" (0,80mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C