GQM1875C2E1R0WB12D
Numărul produsului DigiKey
490-11255-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-11255-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-11255-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GQM1875C2E1R0WB12D
Descriere
CAP CER 1PF 250V C0G/NP0 0603
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 pF ±0,05pF 250V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GQM1875C2E1R0WB12D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Tip montare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Capacitanță
Înălțime - Montat (Max)
Toleranță
±0,05pF
Grosime (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Nominală
Spațiu între derivații
Coeficient de temperatură
Stil derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C