GJM0335C1E1R0WB01D
Numărul produsului DigiKey
490-10677-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10677-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10677-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GJM0335C1E1R0WB01D
Descriere
CAP CER 1PF 25V C0G/NP0 0201
Descriere detaliată
1 pF ±0,05pF 25V Condensator ceramic C0G, NP0 0201 (0603 metric)
Modele EDA/CAD
GJM0335C1E1R0WB01D Modele
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Toleranță
±0,05pF
Grosime (Max)
0,013" (0,33mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C