GCM1885C2A3R3CA16D
Numărul produsului DigiKey
490-GCM1885C2A3R3CA16DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-GCM1885C2A3R3CA16DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-GCM1885C2A3R3CA16DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GCM1885C2A3R3CA16D
Descriere
CAP CER 3.3PF 100V C0G/NP0 0603
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 pF ±0,25pF 100V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
GCM1885C2A3R3CA16D Modele
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±0,25pF
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C