DLW5BSM351SQ2L
Numărul produsului DigiKey
490-DLW5BSM351SQ2LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DLW5BSM351SQ2LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DLW5BSM351SQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLW5BSM351SQ2L
Descriere
CMC 2A 2LN 350 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 350 Ohms @ 100 MHz 2A DCR 40mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DLW5BSM351SQ2L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
Producător
Murata Electronics
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip filtru
Alimentare, Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,197" l (5,00mm x 5,00mm)
Impedanță la frecvență
350 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,177" (4,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
2A
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
40mOhm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V