DLW44SM101SK2L nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Signal Transformer
În stoc: 9.651
Fișă de date
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 100 Ohms @ 100 MHz 3,1A DCR 22,4mOhm
DLW44SN
DLW44SM101SK2L
Numărul produsului DigiKey
490-DLW44SM101SK2LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DLW44SM101SK2LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DLW44SM101SK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLW44SM101SK2L
Descriere
CMC 3.1A 2LN 100 OHM SMD
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DLW44SM101SK2L Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
22,4mOhm
Valoare nominală tensiune - C.c.
60V
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Mărime/Dimensiune
0,157" L x 0,157" l (4,00mm x 4,00mm)
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,059" (1,50mm)
Impedanță la frecvență
100 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
3,1A