DLW43SH110XK2L
Numărul produsului DigiKey
490-DLW43SH110XK2LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DLW43SH110XK2LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DLW43SH110XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLW43SH110XK2L
Descriere
CMC 11UH 360MA 2LN SURFACE MOUNT
Descriere detaliată
11 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 360mA DCR 500mOhm
Modele EDA/CAD
DLW43SH110XK2L Modele
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Inductanță la frecvență
11 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,110" (2,80mm)
Valoare nominală curent (Max)
360mA
Pachet/cutie
1812 (4532 metric)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
500mOhm