DLW32PH122XK2L
Numărul produsului DigiKey
490-DLW32PH122XK2LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DLW32PH122XK2LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DLW32PH122XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLW32PH122XK2L
Descriere
CMC 1.2A 2LN 1.2KOHM SMD AECQ200
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 1.2 kOhms @ 100 MHz 1,2A DCR 60mOhm
Modele EDA/CAD
DLW32PH122XK2L Modele
Valoare nominală tensiune - C.c.
60V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip filtru
Linie alimentare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
1.2 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
1,2A
Înălțime (Max)
0,098" (2,50mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
60mOhm