DLW21HN670SQ2L
Numărul produsului DigiKey
490-1063-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-1063-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-1063-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLW21HN670SQ2L
Descriere
CMC 330MA 2LN 67 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 67 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DLW21HN670SQ2L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
Producător
Murata Electronics
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Impedanță la frecvență
67 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,039" (1,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
330mA
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
350mOhm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V