DLP2ADN670HL4L este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Panasonic Industry
În stoc: 6.079
Fișă de date
4 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 67 Ohms @ 100 MHz 140mA DCR 1,63Ohm
DLP2AD
DLP2ADN670HL4L
Numărul produsului DigiKey
490-5153-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
DLP2ADN670HL4L
Descriere
CMC 140MA 4LN 67 OHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DLP2ADN670HL4L Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,039" l (2,00mm x 1,00mm)
Impedanță la frecvență
67 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,036" (0,92mm)
Valoare nominală curent (Max)
140mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,63Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V