DLP2ADN281HL4L
Numărul produsului DigiKey
490-5159-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5159-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
DLP2ADN281HL4L
Descriere
CMC 80MA 4LN 280 OHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
4 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 280 Ohms @ 100 MHz 80mA DCR 5,75Ohm
Modele EDA/CAD
DLP2ADN281HL4L Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,039" l (2,00mm x 1,00mm)
Impedanță la frecvență
280 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,036" (0,92mm)
Valoare nominală curent (Max)
80mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
5,75Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V